fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Bag Jump Nedir?

image

Bag Jump Nedir?

Sponsor Reklam Alanları

Tüm Bagjump ürünlerinde logolariniz, sponsorlariniz,bireysel tasarim ve çalismalariniz için kalici markalama!

Bagjumpinizin boyutuna bagli olarak, basilabilir markanizin yüzeyi 8m2'den 720m2 ye kadar degisir! Siparisinizin isleminizde ilk olarak grafik departmanimiz sizin isteginizi projeye dökerler.

Bagjumpinizla alakali, tasarim ve içerigi hakkinda karmasikligi çözmek için ihtiyaçlariniza en uygun kalici baski yöntemini bulmak için size danisilir.Ürünün tasarimindan memnun oldugunuz zaman, tasarim üretime gönderilir.

Resminizin uzun ömürlü olmasi, asinmamasi ve UV isinlardan korunmasi için, temiz lateks kalip laminant ile korunur.

Dijital resim mümkün olmadigi durumlarda, direk olarak PVC yüzey yazma metodu kullanilir.

PVC yüzey baski isleminde kullanilan vinil mürekkep son derece kaliteli, asinma ve yipranmaya karsi dayaniklidir.Tüm markalanmis Bagjumplarin dayaniklilik ve uzun süreli kullanimi için bu PVC yüzey yazma metodu kullanilir.

Tasariminizda Esnek Olun

Premium markalamada kullanilan endüstriyel likra materyal, test edilmis ve tek bir amaç için gelistirilmis: her zaman için mükemmel logo/tasarim yeri ve görünümü!

Bu gerilebilir kumas UV isinlarina dayanikli ve dramatik, kesin mesajlar saglamasi için mükemmel çözümdür.Pazarlama tekniklerinin kazanci ile sizin isteginizle sizin reklam bütçenize yardim için ya da market bütçenizi yükseltmek için reklam alaninizi baska firmalara isteginize bagli olarak satabilirsiniz. Tam renkli dijital baski her kisisel parça için mevcuttur.

Alternatif Tasinabilir Markalama
Bu hafif naylon kumas Bagjumpiniz geçici renk degisimi için idealdir. Ayrica markalama isleminde kullanmak üzere yapiskan yüzeyler için mükemmel çözümdür.Bu seçenekle, sizin seçtiginiz renklerden Velcro modeliyle eslesen özel naylon afis elde edeceksiniz.Ayrica dijital baskida mevcuttur.

Her Bagjump kullanimi kolay Velcro afis sistemi ile üretilir ki standart modellerde Velcro seritleriyle yapilmis 5cmlik seritlerden olusur.Bu sistem size çogul markalama avantajlarinda esneklik saglar.